IRON FIREMAN 2014 se blíží a nabízí šanci vyhrát opravdu každému, letos nenastoupí hlavní hvězda závodu Lukáš Novák

25.08.2014 19:41 Sport, Iron Fireman, TFA | Česká republika

Letošní IRON FIREMAN bude bez účasti Lukáše Nováka, který tráví v té době dlouhodobě plánovanou dovolenou na jiném kontinentu. Na cennou trofej si tak může dělat zálusk více závodníků.

Ceny jsou opět velmi zajímavé. První vyhrává finanční odměnu ve výši minimálně 10.000 Kč (částka se odvíjí od vybraných prostředků za startovné). Finančně bude ohodnocen i závodník na druhém a třetím místě. Opět máme připraven zásahový komplet od firmy VOCHOC a další zajímavé ceny od sponzorů, firmy SCOTT nebo MIBAG. Oceníme i nejlepšího dobrovolného hasiče a nejstaršího závodníka.


Vybíráme opět z více než stovky přihlášených závodníků. Vybraní borci budou informováni emailem a startovní listina bude zveřejněna na webu závodu IRON FIREMAN a POŽÁRY.CZ.


Nejtěžší hasičská soutěž IRON FIREMAN se uskuteční 6. září 2014 na pražském Pankráci u budovy CITY EMPIRIA a nákupního centra Arkády Pankrác. Soutěž se nyní koná každý sudý rok, aby tak ustoupila mistrovství republiky v TFA, které je již tradičně v liché roky. Na start se mohou hlásit profesionální i dobrovolní hasiči (pro ty je počet omezen).

Propozice, informace a přihlášky najdete na webu www.ironfireman.cz popřípadě na facebookových stránkách IRON FIREMAN. Udělejte si čas v sobotu 6. září 2014 a přijďte do Prahy na akci IRON FIREMAN. Buď jako závodníci nebo jako diváci.

Závod IRON FIREMAN pořádá server POŽÁRY.cz ve spolupráci se společností STRABAG a nákupním centrem Arkády Pankrác. Hlavními partnery akce jsou firmy MIBAG, VOCHOC a SCOTT.

Středočeský kraj - zobrazit všechny články Praha - zobrazit všechny články Jihomoravský kraj - zobrazit všechny články Kraj Vysočina - zobrazit všechny články Pardubický kraj - zobrazit všechny články Plzeňský kraj - zobrazit všechny články Jihočeský kraj - zobrazit všechny články Zlínský kraj - zobrazit všechny články Moravskoslezský kraj - zobrazit všechny články Olomoucký kraj - zobrazit všechny články Královéhradecký kraj - zobrazit všechny články Karlovarský kraj - zobrazit všechny články Liberecký kraj - zobrazit všechny články Ústecký kraj - zobrazit všechny články