Úterý 23. dubna 2024, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Hasiči z Moravskoslezského kraje se zúčastnili Mistrovství světa v silniční cyklistice

Bez medailí přijeli hasiči z HZS Moravskoslezského kraje z víkendového Mistrovství světa v silniční cyklistice hasičů, které se konalo ve dnech 23. – 24. srpna v Rakousku.

Soutěžili v sobotní časovce jednotlivců a v nedělním silničním závodě na 90 km s převýšením přes 1000 výškových metrů. Ani průměrná rychlost která byla v cíli 37 km/h, nepomohla a bohužel se tentokrát nikomu z výpravy nepodařilo získat medailové umístění.

Tentokrát byl nejblíže Karel Machotka, který přišel o bronzovou medaili až v závěrečném sprintu. V závodě předvedl obdivuhodný výkon, když se hned po startu dostal do úniku, ve kterém byl po celou dobu závodu, a to až do cíle, kde došlo k souboji o medailové pozice.