Úterý 21. září 2021, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Hasicí přístroj do automobilu za příznivou cenu

Firma TUSAN s.r.o. představila hasicí přístroj vhodný do automobilu za velice příznivou cenu. Na veletrhu PYROS je hasicí přístroj navíc za veletržní cenu.

Firma TUSAN s.r.o. představila hasicí přístroj vhodný do automobilu za velice příznivou cenu. Na veletrhu PYROS je hasicí přístroj navíc za veletržní cenu. Hasicí přístroj PS1 – P má náplň hasícího prášku o objemu hasiva 1kg v provedení pod stálým tlakem. S přístrojem lze hasit zařízení pod el.napětím do 1000V ze vzdálenosti minimálně 1m. Uchycení v plastovém držáku je testováno přímo do automobilu. Umístění hasicího přístroje je vždy problematické. Prodejce doporučuje posunout sedadlo řidiče co nejblíže k volantu, pak do míst těsně u sedačky připevnit držák. Při posunu tak nedojde k narážení do přístroje.

Při akci je vyjmutí přístroje velmi jednoduché a rychlé. Oproti starším systémům gumové pásky s karabinou jde o výborné vylepšení. Držák je vytvořen tak, aby nádobu s hasicí směsí udržel i při dopravní nehodě a nedošlo tak ke zranění posádky.Tělo přístroje je hliníkové, horní černá ovládací hlavice je z plastu. Na té jsou umístěny dvě pojistky a manometr. Žlutá je první odjištění a po stlačení červeného tlačítka dochází k výstřiku práškové směsy. Tlačítka jsou opatřena číslem a celé ovládání je opravdu jednoduché a zvládne ho každý.Technická data:

Celková hmotnost … 1,35kg

Hasivo … ISOCOMP ABC 40

Hmotnost / objem náplně … 1kg

Pracovní tlak … 9 bar

Teplotní funkční rozsah … –30°C až +60°C

Hasební účinek 5A, 34B, CBěžná cena přístroje je 445,–KčVeletržní cena: 300,–KčVideo je uloženo jako příloha ke článku.Více informací na www.tusan.cz-kaw-

Sdílet
Přiložené soubory
Ukázka hasícího přístroje - TUSAN s.r.o. zobrazit online MOV 5 MB
Seriál: Veletrh PYROS