Úterý 28. září 2021, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Vyhlášení SOUTĚŽE o NEJ foto VELETRHU PYROS 2008

A je to tady, nejlepší fotka letošního ročníku hasičského veletrhu Pyros 2008 je redakcí zvolena. Její název zní Bronta za vodou a autorem je Josef Rychlý.

A je to tady, nejlepší fotka letošního ročníku hasičského veletrhu Pyros 2008 je redakcí zvolena. Její název zní Bronta za vodou a autorem je Josef Rychlý.

Redakce serveru Požáry.cz zvolila jako nejlepší došlé soutěžní foto v rámci veletrhu Pyros 2008 fotografii autora Josefa Rychlého s motivem dvojice plošin Bronto, která jsou vztyčena k obloze za gejzírem vody z bazénu, kde probíhala ukázka ochrany proti povodním.

Pro tento snímek se nezávisle na sobě vyjádřila čtveřice redaktorů, zbylá trojka měla jiné favority.

Do redakčního mailu dorazilo celkem několik desítek fotografií, dalších cca 30 obrázků přišlo po termínu, tudíž nebylo možné je do soutěže o nejlepší snímek zařadit. Termín uzávěrky byl jasně vyznačen v článku k soutěži (18.5. 2008).

Velký otazník vzbuzovala u několika redaktorů fotografie s názvem Veletržní plíce, kterou zaslal Petr Hromcik. Pokud by se udělovala nějaká zvláštní cena, jistě by jí získal právě on a možná i ona neznámá žena, jejíž vnady jsou vskutku veletržní…

Vážení autoři fotografií, děkujeme všem za účast v naší soutěži!

Odkaz na všechny soutěžní snímky je zde.

Tímto se také uzavírá samostatná rubrika veletrhu Pyros, takže snad zase za dva roky…


-wap-

PS: Pepo, během týdne se Ti někdo z Požárů.cz ozve ohledně předání ceny.

Sdílet
Seriál: Veletrh PYROS