Pondělí 27. září 2021, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Pondělí 30.6.08

Další prosluněný den. Máme se parádně, snad to vydrží co

Společná svatební fotografie
nejdéle. Ještě doplnění ke včerejšku. Noc děti strávily pod širákem před stany a ve společnosti hvězdiček, promítacího plátna, Asterixe a Obelixe v pohodě usínaly. Tohle je prostě baví…

Další prosluněný den. Máme se parádně, snad to vydrží co nejdéle. Ještě doplnění ke včerejšku. Noc děti strávily pod širákem před stany a ve společnosti hvězdiček, promítacího plátna, Asterixe a Obelixe v pohodě usínaly. Tohle je prostě baví…

Dnes dopoledne jsme nejprve dohráli sportovní utkání ze včerejška. Sláva vítězům, čest poraženým. Před obědem jsme ještě stihli pětinásobnou svatbu. Byl to úžasný nápad hlavního vedoucího a děti, coby profesionální svatební agentura, se úkolu zhostily naprosto profesionálně. Jediný problém byl snad v tom, že se vdávali vedoucí a ženily praktikantky… ;-)

Odpoledne došlo na nejhorší. Přeci jen jsme na táboře, a proto se některým znalostem prostě nevyhneme. Takže velká školení: morseovka, zdravověda, orientace pomocí buzoly a druhy ohnišť. Konec konců budeme to potřebovat. Jelikož energie zatím stále neubývá, dali jsme si další bojovku. A pro velký úspěch ještě delší a náročnější než byla ta včerejší. A ejhle… jak že byla ta morseovka, poslouchal to někdo?… ;-)

No a po náročném dni přišel ten nejnáročnější konec. Vypadá to, že letos budeme bojovat proti tajemným silám a zachraňovat nadvládu dobra na fantazijní zemi, na které se nacházíme. Bohužel nám někdo ukradl symboly, které nás doteď ochraňovaly. Večer se nám zjevil věštec, který nám snad s bojem proti tajemnému zlu poradí.

Text: Radka
Foto: Dáda


-kuw-

Sdílet
Seriál: Tábor HZS Praha