Neděle 29. listopadu 2020, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Mistrovství ČR v požárním sportu vyhráli borci z HZS Plzeňského kraje

Časem 23:08s se při posledním pokusu v požárním útoku dostali závodníci z HZS Plzeňského kraje na první místo. Dramatický závěr byl tak kvalitní tečkou dvoudenního klání v požárním sportu v Pardubících­.Přidáno foto

Časem 23:08s se při posledním pokusu v požárním útoku dostali závodníci z HZS Plzeňského kraje na první místo.

Družstvo ve složení Vlastimil Žák, Jan Hůla, Pavel Sloup, Alexandr Matoušek, Michal Bečvář, Martin Provazník, Jaroslav Hrdlička.
Dramatický závěr byl tak kvalitní tečkou dvoudenního klání v požárním sportu v Pardubících.

Pěkné počasí doprovázelo i poslední disciplínu, která ukončila celé 37. Mistrovství České republiky v požárním sportu.

Celkově mistrovství vyhráli po dramatickém závěru hasiči z Plzeňského kraje, na druhém místě se umístili hasiči Moravskoslezského kraje a třetí se umístili hasiči kraje Vyočina.

Ceny pro vítěze předali hejtman Pardubického kraje Ing. Ivo Toman a primátor města Ing. Jaroslav Deml. Oba dva převzali nad celým mistrovstvím záštitu. Dále ceny předával náměstek generálního ředitele HZS ČR plk. Ing. František Zadina a ředitel HZS Pardubického kraje plk. Ing. Miroslav Kvasnička.