Středa 19. září 2018, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner MEVA OK

Posledních sedm dnů zbývá pro přihlášení do Ankety Dobrovolní hasiči roku 2018

Posledních sedm dní zbývá jednotkám a sborům dobrovolných hasičů k přihlášení do letošního ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku o ocenění jednotka nebo sbor dobrovolných hasičů roku 2018. Každý, kdo se přihlásí, má stále velkou šanci k postupu do finále.

Zejména to platí u oblastí střed-sever Čech nebo jih-západ Čech, kde je prozatím méně přihlášek než postupujících míst. Přihlášení na webu adhr.cz nezabere déle než patnáct minut a je projevem zdravé sebedůvěry i odvahy.

V letošním osmém ročníku ankety mohou jednotky a sbory získat ceny v hodnotě přesahující 2.000.000 korun. Jednotky a sbory s největším počtem hlasů získají dary v hodnotě přes 100.000 korun. Mezi věcnými cenami jsou například zásahové systémy, profesionální vysílačky, motorové pily nebo reflektory.

Udělení ocenění je možné zejména díky dlouhodobé spolupráci s Partnery ankety a jejich podpoře dobrovolných hasičů a dále díky spolupráci HZS ČR a sdruženími dobrovolných hasičů, jejichž přehled je uveden níže.

Odměnou pro všechny finalisty a přihlášené je možnost účasti na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční 14. 11. 2018 v Brně.

Sdílet
Banner DrägerCZ 970