Úterý 23. července 2019, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner ZHT OK

D obci Krhová na Vsetínsku vyjeli hasiči k nehodě motorkáře a osobního vozidla

Dne 16. září 2018 ve čtyři hodiny odpoledne vyhlásil operační důstojník poplach jednotce stanice Valašské Meziříčí a vyslal je k nehodě motorkáře a osobního vozidla k obci Krhová na Vsetínsku ve směru na Nový Jičín.

Po příjezdu na místo průzkumem hasiči zjistili, že se na rozhraní Zlínského kraje a Moravskoslezského kraje střetl řidič osobního vozidla s motorkářem, který vjel v zatáčce do protisměru. Po srážce motorkář narazil do svodidel, poté letěl vzduchem několik metrů a dopadl až na pole.

Při nehodě utrpěl vážné zranění motorkář. Řidič osobního vozidla zranění neutrpěl. Hasiči pomohli s transportem zraněného motorkáře do sanitky. Záchranáři jej převezli do nemocnice k dalšímu vyšetření. U dopravních prostředků provedli protipožární opatření a u motorky zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem.

Po ukončení šetření dopravními policisty, odtáhli motorku i auto mimo komunikaci, aby nebránili v provozu. Jejich následný odtah si zajistí majitelé. Poté hasiči uklidili vozovku a vrátili se zpět na svou stanici.

por. Mgr. Lucie Javoříková
tisková mluvčí
HZS Zlínského kraje
Sdílet
Banner hasičskávyzbrojna 970 OK