Čtvrtek 23. května 2019, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Partner & VIP: PO-BP 970x150 #2

Spůlský železný hasič již tradičně zahajuje 1. června další ročník Šumavské ligy v disciplínách TFA

Prvním kolem letošního, již šestého, ročníku Šumavské ligy v disciplínách TFA je soutěž pořádaná SDH Spůle pod názvem Spůlský železný hasič.

Soutěž se bude konat dne 1. 6. 2019 od 10:00 hod., prezence závodníků proběhne mezi 9:00 – 9:45 hod, seznámení s tratí pak mezi 9:45 – 10:00 hod.

Na trati Vás prověří již tradiční disciplíny: roztažení 2 × 3 hadic „B“ na stanovenou vzdálenost, hammerbox, vytažení zátěže na lešení, smotání dvou hadic „B“ a jejich uložení do boxu, překonání bariery, přemístění figuríny na stanovenou vzdálenost, připojení proudnice na monitor, přenesení dvou kanystrů na stanovenou vzdálenost, tunel (pronesení závaží překážkou se sníženým profilem v obou směrech).

Každý soutěžící bude soutěžit v zásahovém obleku včetně odnímatelných vrstev, pod zásahovým kabátem minimálně triko, v zásahové přilbě, zásahové obuvi, zásahových nebo záchranářských rukavicích (možno soutěžit bez rukavic). Dýchací přístroj Dräger (neaktivní, bude sloužit jako zátěž) bude připraven pořadatelem.

Přihlášení prosím zasílejte pouze e-mailem na adresu: sdh.spule@seznam.cz do 27. 5. 2018 ve struktuře uvedené v přiložených propozicích

Přijeďte tedy vyzkoušet své síly na trať do Spůle, zabojujte o ceny věnované sponzory Šumavské ligy pro jednotlivá kola a sbírejte body započítávané do celkového hodnocení této ligy!

V letošním roce Šumavská liga zahrnuje celkem šest závodů, po prvním závodu ve Spůli budou následovat soutěže v Lubech, Plánici, Horažďovicích, Strážově a Přešticích.

Těšíme se na Vaše perfektní výkony na námi pořádané soutěži.

Sdílet
Přiložené soubory
Spůlský železný hasič - propozice 2019.doc zobrazit online DOC 44 kB
Banner Draeger Firedragon