Čtvrtek 23. května 2019, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner VIP: Vochoc 970x150 OK

Krchlebská věž v červnu odstartuje středočeskou krajskou soutěž v požárním sportu

V sobotu 8. června se v Krchlebech nedaleko Čáslavi uskuteční už 18. ročník závodu ve výstupu do čtvrtého podlaží cvičné věže pomocí jednohákového žebříku.

Pro účastníky z Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje bude Krchlebská věž stejně jako v předchozích letech součástí Krajské soutěže v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů, kterou bude 15. a 16. června hostit městský stadion Olympia v Kutné Hoře.

Soutěž v Krchlebech bude zahájena v 9 hodin nástupem závodníků, rozhodčích a hostů, předpokládané slavnostní vyhlášení výsledků s předáním cen kolem 15. hodiny.

Následující víkend 15. a 16. června bude probíhat Krajská soutěž v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů v Kutné Hoře.

V sobotu od devíti hodin uvidí diváci běh na 100 m s překážkami, kde se představí soutěžící v kategoriích muži HZS, muži SDH a ženy SDH. Odpoledním programem bude štafeta 4×100 m s překážkami, opět rozdělené do kategorií muži HZS, muži SDH a ženy SDH.

Nedělní dopoledne bude jako už tradičně patřit právem nazývané královské disciplíně požárního sportu – požárnímu útoku. Soutěžit se bude ve stejných kategorií jako u předchozích disciplín, tzn. muži HZS, muži SDH a ženy SDH.

por. Bc. Tereza Fliegerová
tisková mluvčí
HZS Středočeského kraje
Sdílet
Přiložené soubory
Přihláška.doc zobrazit online DOC 145 kB
Propozice_KS_v_PS_2019.pdf zobrazit online PDF 4 MB
Banner Draeger Firedragon