Sobota 27. unora 2021, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

VIDEO: Gumotex vystavuje se svým německým partnerem

Česká firma GUMOTEX představila na veletrhu INTERSCHUTZ 2010 nafukovací stan GTX 25 o rozměrech 5×5 metrů a novinku, která ohromila celý svět – dětskou nafukovací autosedačku.

Česká firma GUMOTEX představila na veletrhu INTERSCHUTZ 2010 nafukovací stan GTX 25 o rozměrech 5×5 metrů a novinku, která ohromila celý svět -, dětskou nafukovací autosedačku.

Na polovině vystavovaného stanu byla izolační vložka, v další části stanu je dekontaminační zóna. Ve stanu bylo i doplňkové příslušenství jako je podlaha, elektrická pumpa k nafouknutí stanu nebo také nafukovací postel.

Nedílnou součástí každého stanu je také osvětlení. Společnost GUMOTEX také představila stan, který je určen pro německý trh spolu s dekontaminační sprchou. GUMOTEX také vystavuje záchranářský člun s konstrukcí, která umožňuje umístění motoru před zádí člunu. Posádka může vstoupit do zadní části a přiblížit se bezpečně k tonoucímu.

Poslední novinkou je nafukovací dětská autosedačka, která má veškeré certifikace a homologace. Je určena pro děti o hmotnosti 15–36 Kg. Lze ji jednoduše nafouknout ústy. Její přepravní velikost velmi malá.

-kaw-

Sdílet
Seriál: Veletrh INTERSCHUTZ