Pondělí 25. března 2019, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Partner & VIP: PO-BP 970x150 OK

Nařízení vlády o komínech

Platí nařízení i pro právnické a podnikající fyzické osoby ? Tvrdit že ano může být dost sporné neboť v §5 zákona o PO není výslovně uvedena povinnost udržovat komíny..atd. On se totiž § 43 vyhlášky o požární prevenci vztahuje pouze na fyzické osoby (jen jestli si to legislativci uvědomili). A právě pouze tento paragraf vyhlášky se odvolává na zvláštní právní předpis kterým je nyní to nařízení (dříve vyhláška 111/1981). Z uvedeného tedy vyplývá, že nařízení 91/2010 se vztahuje pouze na občany nikoliv na firmy. Mám takové tušení že budu mít pravdu ale vůbec mě to netěší.

Sdílet
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK