Úterý 21. září 2021, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Fotosoutěž 2007 – 2008

Česká asociace hasičských důstojníků vyhlašuje fotosoutěž. Zúčastnit se může každý fotoamatér a profesionál z řad profesionálních i dobrovolných hasičů. Patrony soutěže jsou: Česká asociace hasičských důstojníků, HZS Moravskoslezského kraje a Hasík CZ – prevence v požární ochraně a ochraně obyvatelstva.I­lustrační foto.

Česká asociace hasičských důstojníků vyhlašuje fotosoutěž. Zúčastnit se může každý fotoamatér a profesionál z řad profesionálních i dobrovolných hasičů.

Patrony soutěže jsou: Česká asociace hasičských důstojníků, HZS Moravskoslezského kraje a Hasík CZ – prevence v požární ochraně a ochraně obyvatelstva.

UZÁVĚRKA: Fotosoutěž bude trvat do 30.dubna 2008, své fotografie zasílejte poštou nebo osobně na korespondenční adresu. Po ukončení budou fotografie vyhodnoceny komisí, která bude složena s lektorů fotografie na Slezské univerzitě v Opavě. Fotografie odeslané po datu uzávěrky, již nebudou zařazeny do soutěže. Snímky s datem odeslání v den uzávěrky budou ještě zařazeny do soutěže o ceny. Vítězové jednotlivých kategorií budou uvědomeni dopisem.

CENY: V každé kategorii bude vyhlášeno 1., 2. a 3. místo a tyto budou ohodnoceny:

• 1. místo: 1 500,–
• 2. místo: 1 000,–
• 3. místo: 500,–


Všechny důležité informace, potřebné formuláře a další podrobnosti získáte zde


Zdroj: Česká asociace hasičských důstojníků

-swo-
Sdílet