Středa 22. září 2021, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Valná hromada UNITOP

Na pozvání předsednictva UNITOP se dne 8. 4. 2008 v Praze účastnili zástupci ČHSF Ing.Jozef Dankovič a Mgr.Vladimír Vysocký valné hromady jako čestní hosté.


Nově zvolený prezident plk.Mgr.Vladislav Husák spolu s předsednictvem vyjádřil jednoznačnou ochotu ke spolupráci mezi sdruženími UNITOP a ČHSF, tato vize předložena valné hromadě ke zvážení s termínem potvrzení do 30. 4. 2008.
UNITOP v současnosti sdružuje 117 SKP s 29 700 členy, z toho je 12 500 příslušníků a zaměstnanců PČR.Pořádá 14 mistrovských soutěží, 15 pohárových ročně, loni se členové účastnili 2× MS a 5× ME.

Cíle UNITOP totožné s koncepcí ČHSF – podpora sportu příslušníků, zvyšování fyzické zdatnosti, legální provozování sportu v úzké vazbě s profesí,
zajišťování finančních prostředků k podpoře sportu.

Forma spolupráce UNITOP – ČHSF se konkrétně dořeší po schválení valnou hromadou, představa spočívá v účasti hasičů a policistů na společných soutěžích, transparence při získávání finančních prostředků, ukončení separace dvou sdružení s totožnou náplní činnosti v resortu MV, vytvoření podmínek pro spolupráci a vzájemnou podporu.

Zapsal dne 9. 4. 2008 Mgr. Vladimír Vysocký

-kaw-
Sdílet