Čtvrtek 26. listopadu 2020, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Jízda k zásahu JSDH Praha 11 – Chodov

16. dubna prováděla naše jednotka funkční kontrolu vytipovaných hydrantů v oblasti městské části Prahy 11. V jejím průběhu byla povolána střediskem OPIS k likvidaci požáru travního porostu blízko rozvodné trafostanice mezi Kunratickou spojkou a Šeberovem.

16. dubna prováděla naše jednotka funkční kontrolu vytipovaných hydrantů v oblasti městské části Prahy 11.

V jejím průběhu byla povolána střediskem OPIS k likvidaci požáru travního porostu blízko rozvodné trafostanice mezi Kunratickou spojkou a Šeberovem.

K výjezdu byla nasazena CAS 25 Š706 RTHP a VEA T613. Na místě jsme zasahovali společně s jednotkou HZS hl.m. Prahy, HS-4 Chodov s technikou CAS 32 T-815 a CAS 24 Dennis Rapier.

Po likvidaci požáru byl ještě proveden průzkum v nedaleké obci Šeberov, kde byl z místa zásahu též zpozorován kouř. V ulici Za Brůdkem bylo zjištěno nenahlášené pálení a toto následně zlikvidováno jednotkou HZS. Naše jednotka poté doplnila vodu před HS-4 a pokračovala v kontrole hydrantů.

Martin Petržela
JSDH městské části Praha 11 – Chodov

-kow-

Sdílet