Sobota 19. ledna 2019, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner VIP: Vochoc 970x150 OK

Cenu Conrada Dietricha Magira „MAGIRUS AWARD 2018“ mohou vyhrát i pražští nebo liberečtí hasiči

Dd roku 2012 vyzývá společnost Magirus, výrobce požární techniky, profesionální hasičské sbory po celém světě, aby přihlásily své týmy, zásahy a kreativní strategie do soutěže Conrad Dietrich Magirus Award, která je dnes v odborných kruzích považována za „Oskara hasičské práce“.

Hlavním cílem tohoto projektu je dostat práci hasičů do středu veřejného zájmu po celém světě a poukázat na odvahu, odhodlání a profesionalitu sbo­rů.

Liberecký kraj

Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje počátkem listopadu 2018 nominoval jeden ze svých největších a především nejlépe zvládnutých zásahů „Požár Družstva pro chemickou výrobu Severechema Liberec 29. 5. 2017“ do této prestižní celosvětové soutěže.

Hlavní město Praha

Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy nominoval lednový tragický požár hotelu v Naplavní ulici, kde hasiči pomocí výškové techniky zachránili 40 zahraničních hostů. Pražští hasiči se tak probojovali do nejužšího celosvětového finále.


V Německu zasedla odborná porota, která pečlivě posoudila více než stovku nominací a vybrala deset nejlepších. O tom, která země a který hasební zásah se stane vítězem, rozhodne internetové hlasování.

Hasiči soupeří se zeměmi jako je Brazílie, Mexiko, Itálie, Švýcarsko či Chorvatsko.

Pomozte tak českým hasičům dostat se mezi světovou elitu! Hlasovat můžete na webových stránkách soutěže od 20. prosince 2018 do 27. ledna 2019.

Sdílet
Banner zeka 970 OK