Pondělí 27. června 2022, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Hasičská technika na alternativní pohon…třeba CNG???

Co myslíte, dokázali by hasiči v ČR využívat vozidla na CNG jako je tomu třeba v tomto případě v USA?

http://www.google.com/imgres?…

http://www.google.com/imgres?…

Překlad z google překladače…

HME představil CNG-Powered hasičský vůz v Indianapolis 22.dubna 2010 | USA, Wyoming MI

HME je CNG-poháněl firetruck Iniciativa potvrzuje bezpečnost CNG vozidel

HME, as, výrobce zakázkových nerezavějící oceli přístroje oheň a zakázkové postavené šasi, odhalil všichni-nový oheň, EMS a záchranné vozidlo na odpověď Hasiči instruktorů konferenci v Indianapolis, poháněný čisté emise, stlačený zemní plyn ( CNG) motoru Cummins Westport. HME říká, že je národ je první „zelené a Clean“ Emergency Response Vehicle.

8,9-litrový motor produkuje CNG 320 koňských sil s 1000 lb-ft točivého momentu při jednání o EPA a CARB 2010 emise bez DEF a SCR systémy, které jsou nutné pro dieselové motory. Výfukový systém se skládá z jednoduchých tří-tak katalyzátor, který splňuje EPA užitečné-život a je požadavek údržby-free.

„Toto je milník pro požární službu,“ vysvětlil HME Ahrens-Fox ředitel marketingu Dave Fornell. „Nejen že jsme se zavádí vozidlo speciálně přizpůsobené pro vysokofrekvenční EMS, záchranné a požární běží, které dominují hasičů dnes, ale teď můžeme plnit své poslání ve vysoce šetrná k životnímu prostředí a nákladově-efektivním způsobem.“

Souprava na displeji bude funkce z nerezové oceli, high-krychlový záběry záchranu styl tělo, 750-GPM čerpadlo, 500-tanku galonu, hydraulické generátor a pěnový systém, vše umístěno na exkluzivní SFO HME je, kompaktní podvozek, vybrané pro svou bezkonkurenční ovladatelnost a bezpečnost .

Sdílet