V Plzni Lobzích, v ulici Těšínská, hasiči z PS Střed otevřeli zabouchnutý byt.
Česká republika

Hasiči z PS Radnice vyjeli k obci Drahoňův Újezd k dopravní nehodě osobního auta, které sjelo ze silnice do lesa a narazilo do stromu. Současně vyjela i místní jednotka SDH. ZZS odvezla na vyšetření do nemocnice řidiče.
Z vozidla neunikl žádné provozní kapaliny. Majitel si odtah zajistil sám.
Ke zranění jedné osoby došlo při nárazu osobního vozidla do lampy pouličního osvětlení v ulici Čapkova v Rybitví na Pardubicku.
Čtyři hasičské jednotky zasahují v Bílovicích nad Svitavou na Brněnsku u požáru dřevěné boudy v lese.
Jedna osoba byla zraněna při dopravní nehodě osobního vozidla u obce Češov. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Jičína. Po příjezdu na místo zajistili vozidlo proti požáru a úniku provozních kapalin.
Na tř. 28. října v Českých Budějovicích provedla českobudějovická profesionální jednotka nouzové otevření dveří bytu.

Tři cvičení na Liberecku prověřila jednotky předurčené pro zásahy s nebezpečnými látkami
Tři identická prověřovací cvičení připravil v tomto týdnu Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje (Územní odbor Liberec) pro tři jednotky SDH obcí předurčených pro…
Dvě jednotky profesionálních hasičů z Trutnova a dobrovolných hasičů z Úpice likvidovaly požár kontejneru v ulici Nová Závoď v Úpici.
Hasiči z Lanškrouna pomohli v ulici Vančurova invalidní osobě ze zaseknuté plošiny, vypadl elektrický proud.
Jedna osoba byla zraněna při dopravní nehodě nákladního vozidla u obce Chudeřice. Na místo události vyjeli profesionální hasiči z Nového Bydžova a dobrovolní hasiči z Chlumce nad Cidlinou. Nákladní vůz převážející cukrovou řepu skončil napříč komunikace a došlo k úniku provozních kapalin.
Ty hasiči zasypali sorbentem a zlikvidovali. Na vyproštění vozidla byla povolána těžká technika specializované firmy.

Jeden člověk zemřel a dalších šest osob bylo zraněno při nehodě v obci Rodvínov na Jindřichohradecku
V půl čtvrté odpoledne, došlo na silnici č. I/23 v obci Rodvínov na Jindřichohradecku k tragické dopravní nehodě, při níž se střetla tři vozidla.
V Plzni Bolevci v důsledku technické závady na palivovém systému osobního automobilu došlo k zahoření v motoru. Požár se povedlo zlikvidovat majiteli před příjezdem jednotky z PS Košutka. Škody nepřesáhly 2 tisíce korun.
Ve Václavské ulici v Jindřichově Hradci likvidovali místní profesionální hasiči následky dopravní nehody osobního automobilu. Havarovaný vůz se přetočil přes střechu.
Vyproštění nebylo potřeba, zdravotníci ZZS si do své péče převzali jednu zraněnou osobu. Hasiči zajistili auto proti požáru a proti úniku provozních kapalin a zásah ukončili závěrečným úklidem komunikace.
Profesionální hasiči z centrální stanice Hradec Králové byli přivoláni k vyproštění vozidel, která se do sebe zaklínila v ulici A. Heyrovského v Hradci Králové. Couvající osobní vůz zachytil tažným zařízením druhé vozidlo.
Hasiči museli druhý automobil přizvednout pomocí zvedacích vaků, aby mohli obě vozidla od sebe oddělit.
V Horažďovicích v ulici Mírová hasiči otevřeli zabouchnutý byt, ve kterém majitelka ponechala bez dozoru zapnutou žehličku.
Jedna osoba byla zraněna při střetu dvou osobních vozidel ve Smetanově ulici ve Dvoře Králové nad Labem. Místní profesionální hasiči provedli protipožární opatření a zamezili úniku provozních kapalin. Příčiny nehody šetří Policie ČR.
Rychnovští profesionální hasiči byli přivoláni k pádu muže ze skály ve Slatině nad Zdobnicí. Místo události si kvůli smrtelnému zranění převzala k šetření Policie ČR a hasiči nezasahovali.
Mezi Babicemi u Rosic a Zastávkou na Brněnsku zasahují rosičtí a ivančičtí profesionální hasiči u střetu dvou osobních vozidel, dvě osoby byly zraněny.

V rámci programu „Recyklujte s hasiči“ sbory od září sbíraly chlazení, televize, monitory i velké spotřebiče
Program Recyklujte s hasiči odstartoval v září tříměsíční sběrovou soutěž, jejímž účelem bylo po dobu jednotlivých měsíců vysbírat co nejvíce daných kusů vybrané…
Bez zranění se obešla dopravní nehoda nákladního vozidla na silnici mezi Třebihoští a Miletínem. Nákladní automobil skončil na střeše v lese. Při příjezdu profesionálních hasičů ze Dvora Králové nad Labem se u vozidla nikdo nenacházel.
Později se na místo dostavil řidič, který zajišťoval vyproštění vozidla. Hasiči vyndali akumulátory a zajistili drobný únik provozních kapalin. Následně předali místo události Policii ČR a vrátili se zpět na základnu.
Generální partneři
- hadice a vybavení
- www.phhp.cz
- prodej@phhp.cz
- +420 466 985 890
- značková výstroj pro hasiče
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- hasičské vybavení
- www.vyzbrojna.cz
- info@vyzbrojna.cz
- +420 567 304 242
- sanace po požáru
- www.mibag.cz
- info@mibag.cz
- +420 257 951 285
Partneři
- profesionální oděvy pro hasiče a obuv HAIX
- www.deva-fm.cz
- deva@deva-fm.cz
- +420 558 448 338
- hasičské vybavení a požární ochrana
- www.3monrescue.cz
- info@3monrescue.cz
- +421 918 641 394
- hasičská technika
- www.zht.cz
- info@zht.cz
- +420 580 582 966
- hasičská technika
- www.tht.cz
- tht@tht.cz
- 461 755 111
- čtyřkolky nejen pro hasiče
- www.ctyrkolky-bce.cz
- info@ctyrkolky-bce.cz
- +420 267 315 730
- lanový přístup & záchrana
- www.skyman.cz
- skyman@skyman.cz
- +420 737 049 489
- požární ochrana
- www.azjiskra.cz
- azjiskra@azjiskra.cz
- +420 266 710 941
- funkční termoprádlo
- www.goodpro.cz
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- profesionální přenosné detektory plynů pro hasiče
- www.detektory-plynu.cz
- info@detektory-plynu.cz
- +420 466 655 488
- výrobce hasičské techniky
- www.kobit-thz.cz
- info@kobit-thz.cz
- +420 469 699 412
- bezfluorové hasicí technologie
- www.hexfire.eu
- info@hexfire.eu
- hasičské vybavení
- www.probo-nb.cz
- info@probo-nb.cz
- +420 487 723 993
- hasičská technika
- www.tatra.cz
- tatra@tatra.cz
- 556 491 111
- skládací záchytné vany
- www.eccotarp.eu
- info@eccotarp.com
- +420 325 514 723, +420 737 802 153
- hasičské a záchranné systémy
- www.zahas-technics.eu
- info@zahas-technics.eu
- +420 774 498 883
- vše pro dobrovolné hasiče
- www.dobraci.sk
- dobraci@dobraci.sk
- +421 903 713 769
- dodavatel hasičské techniky
- www.mototruck.cz
- mototruck@mototruck.cz
- +420 731 777 803
- požární a bezpečnostní vybavení
- www.stimax.cz
- info@stimax.cz
- +420 472 714 017
- hasičská technika
- www.scania.cz
- jaroslav.bezdekovsky@scania.cz
- 739 548 721
- značková aramidová vlákna
- www.teijinaramid.com
- info@goodpro.cz
- +420 377 983 459
- prodej, servis, výroba přestaveb a úprav vozidel
- www.autoeder.cz
- prestavby@autoeder.cz
- +420 359 807 389
- Drony DJI - Enterprise
- www.stablecam.com
- smely@stablecam.com
- +420 464 609 501
- zastoupení Wawrzaszek ISS pro ČR
- www.wiss.cz
- L.stepanik@wiss.cz
- +420 608 180 668
- Sbírejte vysloužilé elektrospotřebiče!
- www.recyklujteshasici.cz
- info@recyklujteshasici.cz
- +420 731 822 540
- hasičská technika
- www.zekacz.cz
- zekacz@zekacz.cz
- 603 228 481
- hasičské vybavení
- www.eurofire.cz
- eurofire@eurofire.cz
- +420 577 320 382
- #JSMEJEDNIZVAS
- www.proizs.cz
- info@proizs.cz
- +420 770 134 280
- český výrobce speciálních hasičských rukavic a obuvi
- www.holik-international.cz
- info@holik-international.cz
- +420 577 125 500
- hasičské vybavení
- www.perspekta.cz
- brno.centrala@perspekta.cz
- +420 731 825 858
- odsávání zplodin
- www.plymovent.cz
- info@plymovent.cz
- +420 778 762 259



