Čtvrtek 2. května 2024, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Regionální kolo soutěže v požárním sportu

Dnes v dopoledních hodinách

proběhlo regionální kolo soutěže v požárním sportu v areálu sportoviště stanice profesionálních hasičů v Jihlavě.

Dnes v dopoledních hodinách proběhlo regionální kolo soutěže v požárním sportu v areálu sportoviště stanice profesionálních hasičů v Jihlavě. Své síly zde poměřilo šest družstev, které si zasoutěžily v požárním útoku a ve výstupu do čtvrtého podlaží cvičné věže. Disciplína

• běh na 100 m
s překážkami byla z technických důvodů zrušena.

V požárním útoku, královské disciplíně požárního sportu, zvítězilo soutěžní družstvo stanice Jihlava složené ze šesti příslušníků směny C. Jejich dosažený čas byl 28,43 vteřin. Na druhém místě se umístilo soutěžní družstvo z Telče a třetí skončilo družstvo z Jihlavy – směna B.

Povzbuzování tří desítek dětí z mateřské školy jistě napomohlo k vítězství Jiřímu Pařilovi ze stanice Jihlava, který se časem 16,44 vteřin stal vítězem ve výstupu do čtvrtého podlaží cvičné věže.

Celkově nejlepší výkon, po sečtení pořadí, podala jihlavská směna C, která se stala oprávněně vítězem regionálního kola.