Úterý 25. ledna 2022, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Dětský den v Praze Dubči

Dne 8. června pořádal náš sbor v odpoledních hodinách dětský den. Pro všechny děti bylo připraveno spousty soutěží mezi kterými nechybělo stříkání na plechovky pomocí džberových stříkaček, skákání v pytli, malování, shazování kuželek a spousty jiných soutěží.

Dne 8. června pořádal náš sbor v odpoledních hodinách dětský den. Pro všechny děti bylo připraveno spousty soutěží mezi kterými nechybělo stříkání na plechovky pomocí džberových stříkaček, skákání v pytli, malování, shazování kuželek a spousty jiných soutěží.

Každý malý návštěvník dostal kartičku a po absolvování 10 disciplín si mohl vybrat svojí cenu. Mezi velká lákadla patřilo skákání do plachty a velká trampolína, kterou koupil sbor ze svých peněz, aby si děti mohly zařádit. Dále zde byla k vidění současná hasičská technika a jako velké překvapení byl přílet vojenského vrtulníku z Kbel, který si mohli následně všichni prohlédnout.

Tímto bych chtěl poděkovat Vojenské letecké základně v Kbelých, jednotce SDH Satalice a všem, kteří se podíleli na přípravě a hladkém průběhu celého dne.

Pro Požáry.cz Jan Dědek starosta SDH Dubeč

-swo-

Sdílet