Pátek 28. ledna 2022, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Požár v základní škole v Kněžmostě

V pátek 13. června okolo desáté hodiny byl naší jednotce nahlášen požár a výbuch v prostoru pavilonu druhého stupně základní školy v Kněžmostě. Ve škole byla vyhlášena evakuace a naše jednotka na místo vyjela dvěmy vozy CAS 25 L 101.860 s obsazením 1+5 a CAS 32 T 815 s obsazením 1+3.


Na místě byly nataženy dva C proudy do budovy a místo se začalo prohledávat jestli ve škole někdo nezůstal, v jedné učebně jsme našli dva žáky a vynesli je ven. Při tomto cvičení nebyl nikdo zraněn. Po ukončení cvičené jsme ještě ukázali hašení pěnou a nechali děti aby si zastříkali. Kolem 12 hodiny se jednotka vrátila zpět na základnu.


www.sdhknezmos­t.estranky.cz


Pro Požáry.cz Ondřej Kočí


-swo-

Sdílet