Sobota 20. dubna 2024, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Hasiči z Jihomoravského kraje a Vysočiny měřili síly v požárním sportu

Sportovní areál v Pelhřimově

byl dějištěm VIII. ročníku společné krajské soutěže v požárním sportu družstev Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje a kraje Vysočina.

<!--[if gte mso 9]><xml> Normal 0 21

false
false
false

MicrosoftInter­netExplorer4 </xml><![endif]--> Sportovní areál v Pelhřimově byl dějištěm VIII. ročníku společné krajské soutěže v požárním sportu družstev Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje a kraje Vysočina.

Šest družstev HZS JmK a pět družstev HZS Vysočina soutěžilo ve výstupu na cvičnou věž, v běhu na 100 metrů s překážkami a požárním útoku.

Celkové první místo si odneslo družstvo HZS Vysočina územní odbor Třebíč, které získalo prvenství v běhu na 100 metrů s překážkami a požárním útoku. Druhé celkové místo obsadilo družstvo hasičů z HZS JmK ÚO Blansko, které vyhrálo první místo ve výstupu na cvičnou věž a shodně druhé místo v požárním útoku a běhu 100 metrů s překážkami. Obě tato družstva se také stala vítězi v krajském hodnocení družstev HZS Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina. Krásné třetí místo v celkovém pořadí obsadilo družstvo z hostujícího města soutěže z Pelhřimova.