Čtvrtek 5. srpna 2021, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Dvě osoby byly zraněny při dopravní nehodě u Petrůvky na Zlínsku

K dopravní nehodě dvou vozidel se zraněním osob byla vyslána dnes krátce po desáté hodině dopoledne jednotka profesionálů ze stanice Slavičín.

Ke střetu osobních automobilů došlo v zatáčce na silnici II. třídy č. 493 za obcí Petrůvka ve směru na Luhačovice. Hasiči ihned po příjezdu zajistili místo nehody a provedli protipožární zabezpečení obou havarovaných vozů. V Renaultu cestovaly tři osoby, z nichž jedna utrpěla lehčí zranění. V druhém voze značky Seat cestoval pouze řidič, který byl po ošetření posádkou zdravotnické záchranné služby odvezen na další pozorování do nemocnice.

Vzhledem k tomu, že se nehoda stala na nepřehledném úseku komunikace, zajistili hasiči řízení dopravy. Únik provozních kapalin, ke kterému po nárazu došlo, byl odstraněn pomocí sorbentů.

Po zadokumentování nehody policií byla vozidla odstraněna z komunikace a naložena na odtahovou službu. Jednotka následně provedla úklid vozovky od střepů a úlomků, a po necelých čtyřech hodinách zásahu se vrátila zpět na svou základnu.

kpt. Ing. Pavel Řezníček
HZS Zlínského kraje
Sdílet