Pondělí 20. září 2021, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Šokující rituály hasičů v Německu

Německo je v šoku. Na veřejnost se dostaly fotografie, které znázorňují nechutné rituály u hasičského sboru ve městě Oer-Erkenschwick.

Německo je v šoku. Na veřejnost se dostaly fotografie, které znázorňují nechutné rituály u hasičského sboru ve městě Oer-Erkenschwick.Krém na boty namazaný na genitáliích, pivo v plavkách. Tak vypadaly přijímací rituály u hasičů v Německu.Nováčci při nich museli vytrpět mazání krémem na genitálie, lití piva do plavek nebo přivazování k lavici v blátě.Fotografie, které zveřejnil deník Bild, pocházejí z roku 2002 až 2006. Ponižující jednání se týkalo i žen.

Kvůli šokujícím snímkům v září 2007 obžalovala dva kolegy 20letá hasička Nathalie W. Vinila je ze sexuálního obtěžování. Bildu uvedla, že si prošla skutečně „křtem ohněm“.

Dva muži ji v roce 2007 přivázali ke stromu. Měla na sobě měla jen bikiny. „Jeden mi zvedl levou nohu a chtěl se mi podepsat na genitálie. Další křičel, že by ji tam mohli vyholit! Zašlo to až příliš daleko,“ dodala. Mladá žena dostala od hasičů vyhazov.

Situaci již šetří německé ministerstvo vnitra. Šéf hasičů z Oer-Erkenschwicku dal po zveřejnění fotek výpověď.Převzato z: tn.cz


-swo-

Sdílet