Neděle 22. října 2017, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Prabos 970 OK

Bratislavské schody

Leopold Hejneš a Petr Teslík vítězové Bratislavských schodů.Oba můžete vidět 6.září v Praze na soutěži Železný hasič. Kompletní výsledková listina zde…

Výsledková listina Memoriálu V. Ružičku – Schody 2003

p.č. št.č. Meno a priezvisko Meno a priezvisko Vek Čas Jednotka

1 46 Petr Teslík Leopold Hejneš 26/27 02:39,640 HZS Moravskoslez. kraje,

2 42 Ferenc Kanyó Norbert Zalotai 31/27 02:43,820 Hasiči Budapešť

3 52 Rastislav Pecník Juraj Oravec 26/26 02:46,240 HaZZ B.Bystrica a Trenčín

4 39 Zdeněk Koutník Radek Jakeš 23/30 02:47,400 HZS hl. města Prahy

5 30 Ivo Hasal Jaroslav Kotek 24/31 02:49,610 HZS hl. města Prahy

6 48 Radim Biedroň Ing. Dalibor Vlček 24/27 02:53,560 HZS Moravskoslez. kraje

7 40 Jozef Giertl Pavol Tomčík 40/23 02:56,110 ZHÚ Železiarne Podbrezová

8 47 Ing. Tomáš Melčák Oldřich Minář 27/40 02:59,750 HZS Moravsko-slez. kraje

9 6 Ivan Ružička Petr Kheil 36/23 03:03,060 HZS JmK ÚO Brno

10 27 Tomáš Jemelka Petr Hřeblo 27/23 03:05,320 HZS Olomouckého kraje

11 7 Štefan Gulík Patrik Hrdlovič 33/32 03:05,500 HaZÚ hl. m. SR Bratislavy

12 23 Rafał Jaworski Witold Łabajczyk 32/28 03:05,580 KM PSP Warszawa

13 41 Karel Machotka Radim Havlíček 29/28 03:05,960 HZS Moravsko-slez. kraje

14 10 Alojz Kračinovský Peter Hallay 28/35 03:06,110 HaZZ Sabinov

15 45 Viktor Urgela Ján Zelenčík 32/23 03:07,130 HaZZ Banská Bystrica

16 22 Jan Havlena Peter Veverka 30/35 03:07,540 SDH Útěchov

17 36 Ján Olša Marian Tóth 30/27 03:08,770 ZHÚ Group 4 Falck – Slovnaft

18 15 Marek Majerský Milan Polča 22/21 03:12,110 OR HaZZ Košice

19 34 Tamás Pinkóczi Ferenc Mattel 25/23 03:15,050 Hasiči Budapešť

20 37 Radek Buryánek Ladislav Patrman 24/22 03:15,930 HZS Olomouckého kraje

21 13 Marcin Przybyłowski Grzegorz Paśnicki 35/27 03:16,160 KM PSP Warszawa

22 18 Vladimír Kubaliak Ján Štulajter 34/35 03:16,980 HaZZ Brezno

23 43 Ladislav Šujan Miroslav Adamec 43/24 03:17,590 ZHÚ SE EBO J. Bohunice

24 26 Ján Fáber Branislav Široký 29/24 03:18,680 ZHÚ SE EBO J. Bohunice

25 44 Marek Koštial Peter Kovalčík 27/41 03:18,930 ZHÚ Železiarne Podbrezová

26 5 Peter Toďor ml. Jozef Slivka 28/32 03:20,440 HaZZ Prešov

27 3 Marek Bohún Lubomír Zeman 26/29 03:26,760 HaZÚ hl. m. SR Bratislavy

28 28 Miroslav Šálek Ľuboš Považan 56/28 03:28,060 HaZZ Žiar n/Hronom

29 12 Radoslav Lacko Marián Nenza 35/26 03:31,140 HaZZ Sabinov

30 11 Ondřej Mikulka Martin Šíbl 24/25 03:35,020 HZS Moravskoslez. kraje

31 20 Petr Slavík Petr Jaroš 24/22 03:36,570 HZS Moravskoslez. kraje

32 24 Ivan Pendziviater Radoslav Šuchaň 38/27 03:37,350 HaZZ Brezno

33 51 Radovan Ťažký Gabriel Gajdoš 28/24 03:42,220 HaZZ Banská Bystrica

34 1 Ján Karško Alojz Tomašovič 29/42 03:44,730 HaZÚ hl. m. SR Bratislavy

35 31 Martin Šintal Peter Buček 29/28 03:45,810 HaZZ Pezinok

36 29 Dionýz Kiss Viliam Méhes 26/40 03:46,370 HaZZ Dunajská Streda

37 53 Ing. Miroslav Podhradský Ing. Ján Kulfas 29/44 03:46,620 KR HaZZ Banská Bystrica

38 35 Miroslav Žák Róbert Csörgő 42/27 03:48,000 ZHÚ Group 4 Falck – Slovnaft

39 14 Ing. Jozef Fedorčák Ing. Rastislav Fatura 42/33 03:49,170 KR HaZZ Košice

40 50 Marian Dritomský Marian Sabo 29/27 03:51,230 HaZÚ hl. m. SR Bratislavy

41 16 Miroslav Hric Ivan Lebocký 23/32 03:54,150 OR HaZZ Košice – okolie

42 25 Pavol Šurkala Jozef Hankovský 46/45 03:56,080 HBZS Prievidza

43 17 Matej Oravecz Jozef Dániel 27/24 04:02,000 OR HaZZ Košice – okolie

44 19 Marián Šmelko Marián Bašták 29/29 04:05,300 OR HaZZ Rožňava

45 2 Pavol Fecko Milan Malcovský 41/35 04:13,000 HaZZ Prešov

45 8 Vlastimil Tomovič Jozef Cáder 36/30 04:13,000 HaZZ Trnava

46 21 Dana Šebestová Milan Florek 25/46 04:14,000 PTEÚ MV SR Bratislava

47 33 Olga Krobová Magdaléna Jakešová 23/25 04:21,000 HZS hl. města Prahy

48 32 Ing. Štefan Košík Ing. Igor Perniš 49/38 04:36,000 PHaZZ a HBZS Prievidza

49 4 Michal Sršeň Milan Moravčík 24/28 04:47,000 HaZZ Trnava

50 38 Petra Gajdošová Rudolf Gajdúšek 19/32 04:56,300 ZHÚ Group 4 Falck -Slovnaft

51 9 Mgr. Ľubica Bátová Jana Rožičová 35/25 04:57,000 Prezídium HaZZ Bratislava

Tešíme sa na Vašu účasť na VI. ročníku memoriálu Vladimíra Ružičku – Schody 2004
Kontakt: HaZÚ hl.m. SR, Radlinského 6, 811 07 Bratislava, email: opera@mpz.sk, www.mpz.sk
Budúci rok oslavujeme 110 rokov profesionálnej hasičskej služby v Bratislave!!!!
V Bratislave dňa 15. augusta 2003 
Sdílet
Banner Prabos 970 OK