Neděle 16. května 2021, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Nemocná žena způsobila požár v bytě

Dne 31. 10. 2008 kolem 9.hodiny ranní byla vyslána jednotka pražských hasičů k požáru bytu v ulici Kouřimská na Praze 3. Byt před příjezdem hasičů opustila jeho duševně nemocná uživatelka. Na místo se dostavila dvě družstva (CAS 24–1 a CAS 24–2), AZ 30, Cobra, Velitelský automobil a vyšetřovatel z pražské centrální stanice.

Dne 31. 10. 2008 kolem 9.hodiny ranní byla vyslána jednotka pražských hasičů k požáru bytu v ulici Kouřimská na Praze 3. Byt před příjezdem hasičů opustila jeho duševně nemocná uživatelka.

Na místo se dostavila dvě družstva (CAS 24–1 a CAS 24–2), AZ 30, Cobra, Velitelský automobil a vyšetřovatel z pražské centrální stanice. Jednotka na místo dorazila v 09:09 hodin, což bylo 6 minut po ohlášení požáru, který byl lokalizován 1C proudem v 09:14 hodin.

Průzkumem na místě bylo zjištěno, že se jedná o požár skříně v bytě činžovního domu v 7.NP.

„Uživatelka bytu, která trpí duševní poruchou, vysypala nedopalky cigaret do plastové tašky s odpadky a uložila je do skříně"… řekl našemu serveru vyšetřovatel pražských hasičů. Požár zničil celou vestavěnou skříň a část vybavení bytu.

Jednotka odvětrala dům pomocí přetlakové ventilace. Uživatelka bytu byla předána do péče ZZS hl.m.Prahy.

Škoda způsobená požárem byla odhadnuta na 100.tisíc korun.

-kaw-

Sdílet