Neděle 5. unora 2023, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Tragická nehoda u Starých Hutí si vyžádala dva lidské životy

Dne 2. 11. 2008 ve 13:15 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po těžké dopravní nehodě u Starých Hutí. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Uherského Hradiště s jedním zásahovým vozidlem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že na hlavním silničním tahu I/50, pod horní odbočkou do Starých Hutí, došlo k tragickému střetu motocyklu zn. Suzuki a osobního auta zn. Ford.

Dne 2. 11. 2008 ve 13:15 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po těžké dopravní nehodě u Starých Hutí.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Uherského Hradiště s jedním zásahovým vozidlem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že na hlavním silničním tahu I/50, pod horní odbočkou do Starých Hutí, došlo k tragickému střetu motocyklu zn. Suzuki a osobního auta zn. Ford.

Po vzájemném střetu motocyklu a osobního auta došlo k velmi těžkému zranění třicetiletého motorkáře a jeho čtyřiadvacetileté spolujezdkyně. Oba svým zraněním na místě podlehli.

Záchranáři již nedokázali vážně zraněným z motocyklu pomoci. Hasiči zajistili vraky proti případnému požáru a uniklé provozní kapaliny zlikvidovali sorbenty. Motocykl se zaklínil pod svodidla, odkud ho hasiči museli vyprostit.

Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla omezena průjezdnost hlavního tahu. Po dobu vyšetřování dopravní nehody policií byla doprava zcela uzavřena asi na tři hodiny.

Info: mjr. Mgr. Bc. Ivo Mitáček
tiskový mluvčí
HZS Zlínského kraje

-wap-

Sdílet