Středa 1. unora 2023, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Dopravní nehody a pes ve studni – takové bylo úterý na Ústecku

Včera, tedy 18. 11. 2008 byl pro hasiče v Ústeckém kraji celkem běžným pracovním dnem. Zsahovali u několika dopravních nehod a hasili požár odpadu. Asi ne tak častou událostí bylo vyproštění psa, který spadl do studny.

Ilustrační foto

Včera, tedy 18. 11. 2008 byl pro hasiče v Ústeckém kraji celkem běžným pracovním dnem. Zsahovali u několika dopravních nehod a hasili požár odpadu. Asi ne tak častou událostí bylo vyproštění psa, který spadl do studny.Územní odbor Děčín

Dopravní nehoda

19.11. 7:16 Jednotka HZS PS Děčín vyjela k dopravní nehodě dvou osobních a nákladního auta u obce Huntířov okres Děčín. Při nehodě byli dva lidé zraněni. Jednoho z nich jednotka z havarovaného auta vyprošťovala. Jednotka také likvidovala vyteklé provozní kapaliny.

Ústí nad Labem

Požár

18.11. 22:47 Jednotka HZS PS Ústí nad Labem vyjela k požáru odpadu v domu v rekonstrukci v Marxově ulici v Ústí nad Labem – Předlicích. Požár byl zlikvidován 23:00. Jednotka budovu vyvětrala pomocí přetlakové ventilace.

Územní odbor Žatec

Strom

18.11. Jednotka HZS PS Podbořany odstranila strom spadlý na silnici u obce Měcholupy okres Louny.

Pes ve studni

18.11. 18:13 Jednotky HZS PS Žatec a HZS PS Louny vyprostily psa (Labradora), který spadl do studny v ulici Na Karlově v obci Peruc okres Louny. Studna byla hluboká 22m.

Územní odbor Chomutov

Dopravní nehoda

18.11. 14:48 Jednotky HZS PS Chomutov a SDHO Chomutov vyjely k dopravní nehodě 2 osobních aut na silnici z Chomutova do Mostu. Byly odpojeny akumulátory.

Zdroj: HZS Ústeckého kraje

-kaw- 

Sdílet