Sobota 28. ledna 2023, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Závod lezení na umělé stěně

V neděli 23.listopadu 2008 se v Praze uskuteční již 6. ročník závodu v lezení na umělé stěně. Soutěž, kterou tentokrát pořádá HZS hl.m. Prahy ve spolupráci s ministrem vnitra – generálním ředitelstvím HZS ČR a Českou asociací hasičských důstojníků se uskuteční na umělé lezecké stěně v Ruzyni, Drnovská 19 Praha 6 Ruzyně.

V neděli 23.listopadu 2008 se v Praze uskuteční již 6. ročník závodu v lezení na umělé stěně. Soutěž, kterou tentokrát pořádá HZS hl.m. Prahy ve spolupráci s ministrem vnitra – generálním ředitelstvím HZS ČR a Českou asociací hasičských důstojníků se uskuteční na umělé lezecké stěně v Ruzyni, Drnovská 19 Praha 6 Ruzyně.Závodu v lezení na obtížnost se zúčastní hasiči z celé republiky. Klání závodníků bude probíhat dvojkolově v prvním kole jsou pro ně připraveny dvě lezecké cesty ve stylu FLASH a pro finále je připravena jedna cesta ve stylu ON SIGHT.

Začátek soutěže je stanoven na 9.00 hod a zhruba kolem 21 borců se již těší, že je přijdete aktivně podpořit přímo do lezecké stěny v Ruzyni a po obědě zde ve finálovém souboji i sami uvidíte kdo získá titul lezeckého šampióna pro rok 2008.

V příloze článku jsou propozice.

-kaw-

Sdílet
Přiložené soubory
Závody_Praha_listopad_2008.doc zobrazit online DOC 174 kB