Sobota 20. dubna 2024, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Hasiči mají zítra v Kravařích šampionát v hokeji

Osm hokejových týmů z krajských Hasičských záchranných sborů přijede v úterý 25. 11. 2008 do Kravař (okres Opava) na Mistrovství ČR profesionálních hasičů v ledním hokeji. Zápasy ve dvou skupinách po čtyřech týmech začínají v Buly Aréně v úterý v 8:00, bitvy o medaile se očekávají tentýž den po 20. hodině.

V základní skupině sehraje každý tým 3 zápasy, nejlepší ze skupin budou hrát o zlato, druhé týmy ze skupin o bronz. Hrací doba na turnaji je 3 × 20 minut hrubého času, přestávky mezi třetinami 2 minuty. Na trestné lavici si hráči mohou odpykat 2 minuty hrubého času. Za vítězství se počítají 3 body, za remízu 1 bod. Maximální počet hráčů v jednom týmu je 20 + 2 brankáři.

Ambice na celkové vítězství má i tým z HZS Moravskoslezského kraje. Loni obsadil na šampionátu druhé místo a ještě zvítězil v Turnaji o pohár ředitele HZS MSK.