Středa 29. května 2024, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Manifestují i hasiči

Na zítra organizuje v rámci protestní manifestace všech odborových svazů protestní blok také Odborový svaz hasičů.Důvodem protestu hasičů je především nový 16 třídní platový tarif .....

ORGANIZAČNÍ POKYNY OSH K ÚČASTI ČLENŮ OSH NA DEMONSTRACI, KTERÁ SE BUDE KONAT V SOBOTU 13. ZÁŘÍ OD 10 :00
V PRAZE NA LETENSKÉ PLÁNI.INFO MOBIL JE 602 33 66 78


AUTOBUSY BUDOU PARKOVAT NA LETENSKÉ PLÁNI. V OMEZENÉ MÍŘE MOŽNO (VČAS) PŘIJET TAMTÉŽ I JINÝMI VOZIDLY – POŘADATELÉ
Z ČMKOS VÁM VYDAJÍ LETÁČEK PRO AUTO, NA ZÁKLADĚ KTERÉHO BUDETE PLATIT MENŠÍ PLATBU ZA PARKOVÁNÍ. POKUD SE NA VÁS LETÁČEK NEDOSTANE, NEVADÍ. AUTOBUSY VÁM PROPLATÍME A AUTA TAKY. NUTNO SAMOZŘEJMĚ PŘEDLOŽIT NA OSH FAKTURU ZA AUTOBUS. O PLATBĚ ZA AUTA SE JEŠTĚ DOHODNEME, NAVRHNU PŘEDSEDNICTVU PROPLATIT Z REZERV FONDU OSH.

SRAZ NÁS VŠECH V SOBOTU 13. 9. 2003 MEZI 10:00 AŽ 10:30 NA LETENSKÉ PLÁNI, JDĚTE SMĚREM KE SCHODŮM (K CHRONOMETRU) HLEDEJTE NAŠE LOGO NA PLAKÁTU, NEBO TÉŽ NA VLAJCE. NA SHROMAŽDIŠTI VÁM SDĚLÍM DALŠÍ ORGANIZAČNÍ POKYNY A SPOLEČNĚ PAK PŮJDEME DEMONSTROVAT.

NÁŠ HLAVNÍ DŮVOD K ÚČASTI JE TENTO:

DÁ-LI VLÁDA NA ZAVEDENÍ 16 TI TŘÍD MÁLO PENĚZ A JEŠTĚ SNÍŽÍ 13. A 14. PLAT NA POUHÝCH 10%, JAK ZATÍM AVIZOVALA, MOHOU SE NĚKTEŘÍ HASIČI PROPADNOUT S PLATEM AŽ O 2.000 KČ !!!

KOMU TO NENÍ JEDNO, AŤ NA DEMONSTRACI PŘIJEDE. PLATÍ TO I NAOPAK – NEPŘIJEDETE-LI, NESTĚŽUJTE SI POTOM, ŽE PRO VÁS ODBORY NIC NEUDĚLALY, KDYŽ NEBUDETE SCHOPNI A OCHOTNI SAMI HLAS SVÝCH ODBORŮ POSÍLIT.

VLADIMÍR MUHLFEIT


K výzvě se připojuje Odborové sdružení hasičů hl.m.Prahy a zve všechny členy zítra na Letnou.

Kontakt Jiří Vítek 777 60 1979
Sdílet