Pátek 28. července 2017, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK

Sportovci profesionálních hasičů HZS Zlínského kraje hodnotili letošní rok

Dne 30.11.2016 se uskutečnilo tradiční neformální setkání sportovců z řad profesionálních hasičů s vedením HZS Zlínského kraje.

Úvodního slova se ujal ředitel HZS Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar, který ocenil dosažené úspěchy našich reprezentantů v letošním roce a poděkoval jim za výbornou reprezentaci profesionálních hasičů i Zlínského kraje jak na národní, tak i mezinárodní úrovni. Přítomné také ubezpečil o všestranné podpoře v následujícím roce a dále zdůraznil také přínos získaných zkušeností pro zkvalitnění další činnosti.

V další části setkání prezentovali jednotlivý vedoucí a trenéři konkrétní výsledky dosažené družstvy i jednotlivci v požárním sportu, disciplinách TFA nebo v soutěžích ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel. Z jednotlivých hodnocení bylo zřejmé, že i přes to, že patříme k nejmenším krajům republiky, jsou naši sportovci schopni obstát v celorepublikové, ale i mezinárodní konkurenci. V mnoha ze sportů patří naši reprezentanti k absolutní špičce a prokazují stabilní formu.

Jako jedno z dalších pozitiv byly hodnoceny i vynikající výkony nových příslušníků, kteří přebírají štafetu úspěchů od svých předchůdců. Kladně byl ale také hodnocen vývoj v přípravě a zabezpečení sportovců a soutěží ze strany vedení kraje.

por. Bc. Libor Netopil
tiskový mluvčí
HZS Zlínského kraje
Sdílet
Banner Partner & VIP: PO-BP 970x150 OK