Neděle 5. unora 2023, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Majitel bytu se nadýchal kouře

V úterý 30. prosince 2008 byl v 17:41 hodin ohlášen na operační středisko hasičů požár bytu v jablonecké Podhorské ulici. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že se jedná o požár místnosti v bytě ve 2. nadzemním podlaží.

V úterý 30. prosince 2008 byl v 17:41 hodin ohlášen na operační středisko hasičů požár bytu v jablonecké Podhorské ulici. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že se jedná o požár místnosti v bytě ve 2. nadzemním podlaží.V bytě byl objeven pohybující se majitel, který se pokoušel oheň uhasit pomocí práškového přístroje a nadýchal se zplodin hoření. Byl vyveden před budovu, kde mu byl do příjezdu ZZS podáván kyslík a byl zabalen do deky proti chladu. Požár hasiči lokalizovali pomocí vysokotlakého vodního proudu. Doutnající torzo gauče vynesli před budovu, kde bylo dohašeno.

Během zásahu hasiči služebním telefonem kontaktovali manželku zraněného muže, která se následně dostavila. V místnosti bylo požárem poškozeno plynové topidlo, proto hasiči uzavřeli přívod plynu do topidla. Místo zásahu bylo předáno majitelce bytu a hasiči se vrátili zpět na základnu.

Zdroj: HZS Libereckého kraje

-kaw-

Sdílet