Středa 24. dubna 2024, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Obří slalom „O pohár ředitele HZS hl.m.Prahy“

Dne 19. 1. 2009 proběhl ve Ski areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou 1.ročník závodu „O pohár ředitele HZS hl.m.Praha" v obřím slalomu. Závod byl určen příslušníkům HZS ČR, zaměstnancům HZS podniků a členům jednotek SDH obcí. Závod pořádal Sportovní klub HZS hl.m.Prahy.

Na závody se klasifikovalo 60 závodníků, z toho 5 žen a 55 mužů. Závodilo se ve třech kategoriích, a to ženy 5 účastnic, muži do 40 let 42 účastníků a muži nad 40 let 12 účastníků.

První místo v kategorii ženy obsadila Ludmila Hlinková z SDH Horní Maršov, druhé místo Barbora Špotáková a třetí místo Irena Šlezingrová z HZS Pardubického kraje. V Kategorii muži do 40 let obsadil první místo Josef Plíva z ÚO Semily, druhé místo Martin Ševc z HZS hl.m.Prahy a třetí místo Radek Musil z HZS Liberec. První místo v kategorii muži nad 40 let obsadil Miroslav Hlavnička z HZS Liberec, druhé místo Jiří Kotáb a třetí místo Petr Gazur, oba z HZS hl.m.Prahy.

Na závěr bychom chtěli poděkovat řediteli HZS hl.p.Prahy plk.Bc.Daliboru Gosmanovi za převzetí záštity a finanční podporu závodu, plk.Mgr.Vítu Pernicovi a Barboře Špotákové za předání cen nejlepším soutěžícím. Velký dík patří Ski areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou.