Čtvrtek 5. prosince 2019, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner ZHT OK

Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje ze dne 3. března 2009

Královéhradečtí hasiči prožili poměrně klidný den 3. 3. 2009. Likvidovali pouze jediný požár. Hořel odpadkový koš u hypermarketu.

Hradec Králové
Hradečtí hasiči ve 14:30 hodin vyjeli k požáru odpadkového koše na autobusové zastávce u hypermarketu Tesco na Rašínově třídě v Hradci Králové.

Územní odbor Rychnov nad Kněžnou
Profesionální hasiči z Dobrušky byli ve 13:41 hodin přivoláni do obce Pohoří na pomoc s transportem zraněného muže do sanity. Devětadvacetiletý muž spadl ze štaflí a zranil se. Hasiči pomohli záchranné službě s uložením zraněného muže do vakuové matrace a transportem do sanity.

Územní odbor Náchod
Jednotky HZS Královéhradeckého kraje – územního odboru Náchod nezasahovaly u žádné události.

Územní odbor Trutnov
Trutnovští hasiči byli dopoledne přivoláni k dopravní nehodě, která se stala v Jičínské ulici v Trutnově. Při srážce osobního vozidla Mitsubishi Colt s nákladním Mercedesem – Benz nebyl nikdo zraněn. Hasiči zabezpečili vozidla proti požáru, odpojili autobaterie a zabránili úniku provozních látek.

Územní odbor Jičín
Hasiči ze stanice Jičín byli ve 14:58 hodin přivoláni do ulice Kosmonautů v Jičíně. Městská policie ohlásila, že majitelka jednoho z bytů již dlouhodobě nevychází a neotvírá dveře. Hasiči otevřeli byt pomocí speciálního nářadí a v chodbě našli jednasedmdesá­tiletou ženu se zdravotními problémy. Na místo byla přivolána záchranná služba, která ženu ošetřila a hasiči snesli pacientku do sanity.

por. Bc. Martina Žahourková, tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje

-kaw- 

Sdílet
Banner MIBAG_2012 OK