Neděle 20. září 2020, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK

Pomoc hasičů po několika nehodách ve Zlínském kraji

Dne 6.3.2009 byli hasiči opakovaně žádáni o pomoc po několika dopravních nehodách v kraji.

Dne 6.3.2009 byli hasiči opakovaně žádáni o pomoc po několika dopravních nehodách v kraji.

Na místo vyjížděli hasiči nejčastěji k zajištění místa dopravní nehody proti případnému požáru nebo na likvidaci uniklých provozních kapalin. V jednom případě musel vyjet také náš speciální vyprošťovací automobil a v jednom případě zasahovali podnikoví hasiči po srážce osoby na vlakovém nádraží. Některé dopravní nehody znamenaly také omezení v průjezdu důležitých komunikací.

Přehled výjezdů a zásahů:

09:58 – Valašské Meziříčí – hasiči vyjeli na pomoc po vzájemném střetu dvou osobních aut ve směru k Hustopečím nad Bečvou na silnici I/35. Po nárazu zůstalo jednou auto na silnici a druhé sjelo do zaplaveného příkopu. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.

08:00 – Zlín
 – hasiči se speciálním vyprošťovacím vozem vyjeli na pomoc při vyproštění nákladního auta, které se zaklínilo o sloup veřejného osvětlení u nákupního centra v část Vršava. Pracovníci technických služeb města museli rozbít betonovou patku u sloupu a následně byl kamion vyproštěn.

07:30 – Rokytnice – hasiči ze Vsetína vyjeli do městské části, kde se na důležité dopravní křižovatce silnice I/57 střetly tři osobní auta. Po vzájemné srážce došlo k úniku provozních kapalin a k částečnému omezení dopravy. Dvě osoby byly při nehodě lehce zraněny a předány do péče zdravotnické záchranné služby.

01:55 – Otrokovice – drážní hasiči z Přerova vyjeli na zajištění místa dopravní nehody po srážce osoby v prostoru kolejiště železničního nádraží v Otrokovicích.

mjr. Ivo Mitáček, Mgr. Bc.
tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

-kow-

Sdílet
Banner Agrotec 970x150 OK