Neděle 20. září 2020, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Recyklujte s hasiči 970

Včerejší nehody v Královéhradeckém kraji

Profesionální hasiči ze stanice Rychnov nad Kněžnou byli včera, 9.3. 2009 odpoledne přivoláni do obce Slemeno k čelnímu střetu dvou osobáků, který se neobešel bez zranění. Hasiči z Náchoda zasahovali včera dopoledne u nehody osobního automobilu, který u obce Žďárky čelně narazil do stromu. I zde se událost neobešla bez zranění.

Profesionální hasiči ze stanice Rychnov nad Kněžnou byli včera, 9.3. 2009 odpoledne přivoláni do obce Slemeno k čelnímu střetu dvou osobáků, který se neobešel bez zranění. Hasiči z Náchoda zasahovali včera dopoledne u nehody osobního automobilu, který u obce Žďárky čelně narazil do stromu. I zde se událost neobešla bez zranění.Územní odbor Rychnov nad Kněžnou

Rychnovští profesionální hasiči byli ve 14:24 hodin přivoláni k dopravní nehodě, která se stala na silnici č. II/318 v obci Slemeno. Čtyřiatřicetiletý řidič osobního vozidla Š Octavia vjel z dosud nejasných příčin do protisměru, kde se čelně srazil s osobním vozidlem Renault Megane Scenic. Osmačtyřicetiletý řidič Renaultu utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice. Záchranná služba převezla do nemocnice v Hradci Králové také zraněného řidiče škodovky. Zasahující hasiči provedli protipožární opatření a odpojili autobaterie. Pomocí sorbentu zasypali motorový olej, který po srážce unikl z obou vozidel. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

(foto 1–5: stanice Rychnov nad Kněžnou)


Územní odbor Náchod

Jednotka profesionálních hasičů z Náchoda v 10:12 hodin vyjela k dopravní nehodě osobního vozidla na silnici č. 303 2 u obce Žďárky. Řidič osobního vozidla Fiat Punto vyjel mimo vozovku, kde čelně narazil do stromu. V době příjezdu hasičů byl muž venku z auta a při vědomí. Hasiči poskytli zraněnému řidiči předlékařskou pomoc a nasadili mu krční límec. Po příjezdu záchranné služby byl muž předán do péče lékařky. Hasiči provedli protipožární opatření a zamezili úniku provozních kapalin. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

(foto 6–9: stanice Náchod)Info: por. Bc. Martina Žahourková
tisková mluvčí
HZS Královéhradeckého kraje


 -wap-

Sdílet
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK