Středa 25. listopadu 2020, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Dopravní nehoda 3 vozidel u Libečova

Jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Beroun spolupracovala se zdravotnickou záchrannou službou a Policií ČR u dopravní nehody autobusu, dodávky a osobního automobilu na silnici mezi Berounem a Kladnem u čerpací stanice v Libečově.

Jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Beroun s technikou rychlý zásahový automobil RZA-VW, vyprošťovací automobil AV14-T815, velitelský automobil VEA-Hyundai a velitelský automobil VEA-Škoda Fabia Combi spolupracovala se zdravotnickou záchrannou službou a Policií ČR u dopravní nehody autobusu, dodávky a osobního automobilu na silnici mezi Berounem a Kladnem u čerpací stanice v Libečově.

Při dopravní nehodě byl zraněn pouze řidič osobního automobilu, který se nacházel mimo vozidlo. Hasiči pokračovali v předlékařské péči zraněnému, kterou zahájili příslušníci Policie ČR. Po příjezdu osádky rychlé zdravotnické pomoci z Berouna s touto spolupracovali na ošetření řidiče až do příjezdu sanitky s lékařem z výjezdového stanoviště Rudná.

Na osobním automobilu a dodávce byly provedeny protipožární opatření a dále jednotka odstranila části havarovaných vozidel jako základní opatření pro zprůjezdnění komunikace.

mjr. Ing. Tomáš Hradil
velitel stanice Beroun
HZS Středočeského kraje

-kow- 

Sdílet