Sobota 20. dubna 2024, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Hasiči v Libereckém kraji soutěžili v požárním sportu, místní hasiči byli nejlepší

Dne 7. června 2017 se uskutečnila Krajská soutěž HZS Libereckého kraje v požárním sportu. Slavnostní zahájení se odehrálo po 8. hodině na stanici Liberec, kde probíhal výstup do 4. patra cvičné věže.

Poté následoval tradiční přesun na liberecký městský stadion. Tam čekal na závodníky běh na 100 m s překážkami, štafeta 4×100 m s překážkami a královská disciplína požární útok.

Po součtu výsledků obsadili stupně vítězů liberečtí hasiči. Ze zlata se radoval ve dvojboji Martin Kullhavý, stříbrnou příčku obsadil Zdeněk Jirouš a bronz vybojoval Matěj Masný.

V celkovém pořadí dopadly jednotlivé územní odbory následovně: První místo náleželo ÚO Liberec, druhé místo získal stejně jako vloni ÚO Semily a třetí příčka připadla libereckým drážním hasičům.

Kompletní výsledky s časy najdete v přiloženém souboru níže.