Sobota 26. září 2020, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Dobráci sk

Těhotná řidička srazila motorkáře

Dne 4.4.2009 ve 12:51 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po dopravní nehodě ve Zlíně. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Zlína s jedním zásahovým vozem.

Dne 4.4.2009 ve 12:51 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po dopravní nehodě ve Zlíně.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Zlína s jedním zásahovým vozem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že na hlavní průjezdní silnici městem došlo k dopravní nehodě mezi osobním autem zn. Toyota a motocyklem zn. Honda.

Podle svědků vjela řidička osobního auta na hlavní komunikaci, kudy zrovna projížděl motocyklista. Po vzájemném střetu došlo k zablokování jednoho jízdního pruhu, části křižovatky a k omezení dopravy.

Dopravní nehoda se stala nedaleko stanice hasičů, a proto záchranáři i zdravotníci dorazili na místo za pár minut. Těhotná řidička vystoupila z vozu a lehla si na trávu pod stromy. Posádka zdravotnické záchranné služby si ji okamžitě převzala do své péče a preventivně odvezla na vyšetření do nemocnice. Řidič motocyklu utrpěl jen drobnou oděrku na noze a byl ošetřen na místě.

Hasiči zajistili vraky vozů proti případnému požáru a uniklé provozní kapaliny byly zasypány sorbenty. Po vyšetření nehody pomohli hasiči s odklizením vraků a s uvolněním blokované dopravy.

mjr. Ivo Mitáček, Mgr. Bc.
tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

-kow-

Sdílet
Banner Partner: Nordex 970x150 Dafo OK