Pondělí 28. září 2020, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner VIP: PO-BP 970

Požáry trávy opět zaměstnaly hasiče z Olomouckého kraje

V pondělí 6. dubna byly nahlášeny na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje dva požáry trávy. První se odehrál v 17:20 hodin v Přerově v zahrádkářské kolonii na ulici Pod Nemocnicí. Na místo vyrazili profesionální hasiči z Přerova a dobrovolní hasiči z Přerova, kteří po příjezdu zjistili, že plocha zasažená požárem byla 120 m2 a požár také spálil čtyři smrky.

V pondělí 6. dubna byly nahlášeny na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje dva požáry trávy. První se odehrál v 17:20 hodin v Přerově v zahrádkářské kolonii na ulici Pod Nemocnicí. Na místo vyrazili profesionální hasiči z Přerova a dobrovolní hasiči z Přerova, kteří po příjezdu zjistili, že plocha zasažená požárem byla 120 m2 a požár také spálil čtyři smrky. Vyšetřovatel vyčíslil škodu na 1 tisíc korun.

Druhý požár trávy se odehrál v 22:02 hodin v Měrovicích nad Hanou. Na místo vyrazilo pět jednotek hasičů, které zjistily, že hoří tráva podél železničního náspí na obou stranách v délce asi 100 metrů. Na místě hasiči nikoho nenašli, škoda v tomto případě nevznikla žádná.


Vladimíra Hacsiková
tisková mluvčí
HZS Olomouckého kraje


-swo-

Sdílet
Banner hasičskávyzbrojna 970 OK