Úterý 22. září 2020, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner VIP: Lenzing 970x150 OK

Pomoc hasičů po havárii osobního auta u Ludkovic

Dne 9.4.2009 v 00:57 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po dopravní nehodě u Ludkovic. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Luhačovic s jedním zásahovým vozem, ve společném výjezdu s jednotkou sboru dobrovolných hasičů Luhačovice. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že u Pradlisek došlo k havárii osobního auta zn. Citroen.

Dne 9.4.2009 v 00:57 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po dopravní nehodě u Ludkovic.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Luhačovic s jedním zásahovým vozem, ve společném výjezdu s jednotkou sboru dobrovolných hasičů Luhačovice. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že u Pradlisek došlo k havárii osobního auta zn. Citroen.

Mladý řidič vyjel s vozidlem mimo vozovku a havaroval do příkopu, kde se auto převrátilo na bok. Při havárii utrpěla zranění na hlavě jeho mladá spolujezdkyně a po příjezdu zdravotnické záchranné služby byla svěřena do péče lékaře. Po prvotním ošetření byla odvezena do nemocnice na pozorování. Řidič vyvázl bez zranění.

Vozidlo havarovalo nedaleko místní chráněné vodní nádrže a v pásmu vodní ochrany I. stupně. Hasiči vozidlo z bezpečnostních důvodů vytáhli zpět na silnici a překontrolovali auto proti případnému úniku provozních kapalin k zabránění ekologického ohrožení.

Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla částečně omezena doprava na místní komunikaci.

mjr. Mgr. Bc. Ivo Mitáček
tiskový mluvčí
HZS Zlínského kraje

-miw-

Sdílet
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK