Neděle 23. září 2018, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK

U požáru v průmyslovém areálu v Kunovicích na Uherskohradišťsku zasahovalo šest jednotek hasičů

Dne 11. 10. 2017 ve 20:20 hodin přijali hasiči informaci o požáru v průmyslovém areálu v Kunovicích na Uherskohradišťsku. Operační středisko na místo vyslalo jednotku profesionálních hasičů z Uherského Hradiště, tři jednotky dobrovolných hasičů z Kunovic, Buchlovic a Hluku, a také jednu jednotku dobrovolných hasičů podniku.

Jako první se na místo dostavili dobrovolní hasiči, kteří provedli lokalizaci pomocí ručních hasicích přístrojů a vysokotlakého proudu. Všichni přítomní zaměstnanci se včas evakuovali a nedošlo k žádnému zranění. Po příjezdu profesionální jednotky bylo provedeno odvětrání zakouřených prostor pomocí přetlakové ventilace a kontrola zasaženého zařízení termokamerou. Ve 21:14 hodin byla velitelem zásahu ohlášena celková likvidace události.

Na místo byl povolán také vyšetřovatel hasičů ze stanice Uherské Hradiště, který potvrdil, že požár zasáhl vytvrzovací pec ve výrobní hale podniku. Díky rychlému zásahu se oheň naštěstí nerozšířil do dalších prostor. Celková výše škody i příčina požáru je předmětem dalšího vyšetřování.

kpt. Ing. Pavel Řezníček
HZS Zlínského kraje
Sdílet
Banner MIBAG_2012 OK