Úterý 7. prosince 2021, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Mladý řidič, který předjížděl, se střetl u Stříbra na Tachovsku se dvěma vozidly

Tachovští dopravní policisté přijali dne 7. prosince 2017 ráno před 6 hod. oznámení o nehodě, která se stala na komunikaci mezi Stříbrem a Ostrovem u Stříbra. Po uvedené komunikaci jel ve směru na Stříbro s osobním vozidlem značky Škoda Octavia 20letý cizinec.

Z dosavadního šetření vyplývá, že mladík začal v mírné, přehledné pravotočivé zatáčce předjíždět osobní vozidlo Škoda Octavia, které řídil 31letý muž. Následně se střetl s protijedoucím vozidlem Volkswagen Passat, které řídila 31letá žena, a současně se bočně střetl i s předjíždě­ným vozem.

Při nehodě utrpěl zranění řidič protijedoucího vozidla, řidič předjížděného vozidla byl bez zranění, avšak jeho 3 spolujedoucí převezla záchranná služba do nemocnice a jednoho spolujedoucího ošetřila na místě.

Řidič i spolujezdec z vozidla Škoda Octavia, které předjíždělo, neutrpěli žádná zranění. Požití alkoholu u všech řidičů policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Celkovou škodu odhadli na 150 tisíc korun. Nehodou se i nadále zabývají.

por. Bc. Dagmar Jiroušková
Policie ČR
Sdílet