Neděle 20. září 2020, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Eurofire termokamera

Úterní zásahy hasičů Karlovarského kraje

V úterý 26. května 2009 zasahovali hasiči Karlovarského kraje 12×. U jednoho požáru, jedné dopravní nehody, 8× poskytovali technickou pomoc a 2 výjezdy označili jako planý poplach.

V úterý 26. května 2009 zasahovali hasiči Karlovarského kraje 12×. U jednoho požáru, jedné dopravní nehody, 8× poskytovali technickou pomoc a 2 výjezdy označili jako planý poplach.

Ve 3.51 hod. byl hasičům ze Severní ulice v Ostrově ohlášen požár osobního automobilu Hyundai Accent. V době příjezdu hasičů byl oheň částečně zlikvidován a hasiči provedli dohašení automobilu. Škoda je dosud v šetření. Hasiči zjistili, že vozidlo bylo zapáleno úmyslně. Kynšperští dobrovolní hasiči zlikvidovali ve svém městě v 8.50 hod. roj včel. Do ulice J.A.Komenského však kvůli včelám vyjížděli ještě v 11.52 hod. Tentokrát se včely usídlily přímo před vchodem do ZŠ. Dva byty otevírali hasiči na žádost PČR v 13.51 v Sokolově. V 16.53 hod. vyjížděli na žádost PČR otevřít byt také hasiči v Kraslicích. Bylo důvodné podezření, že je majitel ve špatném zdravotním stavu. Podařilo se ho vzbudit a byt otevřel sám. V souvislosti s deštivým a větrným počasím vyjížděli hasiči Karlovarského kraje pouze ke dvěma případům. Ve 22.30 hod. byli požádáni o čerpání vody ze suterénních prostor karlovarského hotelu Richmond. Zpočátku se pracovníci domnívali, že voda do objektu proniká střechou, později bylo zjištěno, že se jedná o vodu s terasy. Hasiči nezasahovali a vrátili se na stanici. Ve 23.09 hod. odstraňovali hasiči ze stanice Teplá s vozovky strom, který se zřítil po úderu blesku. Pád stromu nezpůsobil žádnou škodu.

Ve 20.11 hod. byla hasičům ohlášena dopravní nehoda terénního vozu Landrover Defender a speciálního nákladního automobilu DAF, ke které došlo v Olšových Vratech. Nehoda skončila smrtí jednoho a zraněním druhého účastníka nehody. Hasiči ze stanice Karlovy Vary místo nehody zabezpečili proti požáru a odstranili silné znečištění vozovky. Silnice I/6 byla více, než 2 hod. uzavřena.


Info: HZS Karlovarského kraje


-wap-

Sdílet
Banner VIP: Lenzing 970x150 OK