Pondělí 5. prosince 2022, od 07:00 bude sloužit směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Řidička skončila po nehodě nedaleko obce Veletiny na střeše uprostřed vozovky

Jedno zranění si vyžádala dopravní nehoda na silnici I. třídy č. 50 nedaleko obce Veletiny, která se stala 22. 12. 2017 krátce před šestou hodinou večerní. Na místo byla okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Uherský Brod.

Hasiči dorazili na místo do několika minut. Jak bylo velitelem potvrzeno, došlo zde ke střetu osobního automobilu VW Passat s odstaveným vozem VW Golf. Passat zůstal po střetu na střeše uprostřed vozovky.

Zraněnou řidičku si do své péče převzala posádka zdravotnické záchranné služby, a po prvotním ošetření ji odvezla do nemocnice. K žádnému dalšímu zranění na místě nedošlo. Frekventovaná komunikace byla po nehodě úplně uzavřena.

Jednotka provedla zabezpečení místa události a oba vozy zajistila proti možnému vzniku požáru. Místo události bylo nasvětleno kvůli dokumentaci a šetření nehody.

Před půl devátou bylo havarované vozidlo odklizeno z komunikace a naložena na odtahovou službu. Po uklizení povrchu vozovky se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Pavel Řezníček
HZS Zlínského kraje
Sdílet