Sobota 16. prosince 2017, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK

Hasiči na Bambiriádě

První červnový týden se koná již po jedenácté Bambiriáda, přehlídka aktivit pro volný čas, zájmových činností pro děti a mládež, pod názvem „Nás se to týká."

První červnový týden se koná již po jedenácté Bambiriáda, přehlídka aktivit pro volný čas, zájmových činností pro děti a mládež, pod názvem „Nás se to týká."

Hasičský záchranný sbor ČR připravuje na Bambiriádu pro děti a mládež v Praze na Střeleckém ostrově ukázky výstroje zásahových hasičů, zásahový oblek ochranné pomůcky pro obyvatelstvo, např. plynové masky. Děti si mohou vyzkoušet „ hašení požáru" – děti hasí Vltavu.

Návštěvníci se seznámí s prvním ročníkem výtvarné soutěže hasičů „ Dávají za nás ruku do ohně", prověří své znalosti o požární prevenci a ochraně obyvatelstva prostřednictvím testíků. Pro všechny jsou připraveny letáky, obsahující nejrůznější informace např. z oblasti volání na tísňové linky, evakuace, rady, jak zabránit vzniku požáru.

Přehlídka volnočasových aktivit pro děti a mládež je také inspirací pro rodiče, jak mohou děti trávit volný čas nejen ve školním roce, ale také o prázdninách. Ukázky a prezentace jsou doplněny bohatým doprovodným programem.

Hlavním pořadatelem Bambiriády je Česká rada dětí a mládeže za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. www.crdm.cz

11. ročník Bambiriády se uskuteční ve všech krajích ČR včetně Prahy.

Záštitu nad celou akcí převzala Livie Klausová, manželka prezidenta ČR.


www.hzscr.cz

www.hzscr.cz/soutez

www.bamabiriada.cz

<a>www.bambiri­ada.cz/prahaInfo: kpt. Ing. Ivana Svitáková
tisková mluvčí
MV-generální ředitelství
Hasičského záchranného sboru ČR


-wap-

Sdílet
Banner Partner: Nordex 970x150 Cobra OK