Pátek 19. října 2018, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner agro OK

U Hubenova zemřel při nehodě pěti vozidel jeden člověk, dalšího museli hasiči vyprošťovat

Na silnici I. třídy č. 3 mezi obcemi Kaplice-nádraží a Kaplice u odbočky na Raveň vyjeli 11. ledna 2018 krátce před 6. hodinou ranní všechny složky integrovaného záchranného systému k ohlášené dopravní nehodě. Na místo vzlétnul také vrtulník LZS.

Jelikož byla nehoda ohlášna jako nehoda více osobních aut a zároveň nehoda s nutností vyproštění zraněných osob, byli k nehodě vysláni jak profesionální hasiči z nejbližší stanice Kaplice, tak také profesionální jednotka ze stanice Český Krumlov. Zároveň byla svolána jednotka SDH obce Velešín.

Hasiči na místě zjistili, že se jedná o střet pěti osobních aut, ve kterých cestovalo celkem 10 osob. Následky nehody bohužel jeden z cestujících nepřežil. Jeho zranění byla neslučitelná se životem, lékař ZZS u něj konstatoval smrt. Zranění utrpělo dále šest osob, z nichž jednu museli zasahující hasiči ze zcela zničeného auta vyprošťovat.

V současné chvíli je silnice v místě nehody neprůjezdná. Kromě kaplické jednotky, která stále na místě zůstává, hasiči zásah ukončili. Nehodu předali policistům k šetření. Po ukončení jejich práce a po odtahu vozidel kapličtí profesionálové dokončí úklid vozovky

Sdílet
Banner agro OK