Pátek 19. dubna 2024, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.

Krajská soutěž hasičů Královéhradeckého kraje v tenise

Včera 8. června 2009 se na tenisových dvorcích Městského stadionu v Jičíně uskutečnila krajská soutěž Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje v tenise.

Turnaj jednotlivců byl rozdělen do dvou věkových kategorií, a to do 40 a nad 40 let. Čtyřhry se hrály bez rozdělení do věkových kategorií.

V kategorii mužů do 40 let zvítězil Petr Šverma z územního odboru Trutnov. Na druhém místě skončil David Novosad a třetí příčku obsadil David Petřík, oba z Hradce Králové.

V mužské kategorii nad 40 let obsadil první příčku Ladislav Oborník z územního odboru Jičín, na druhém místě skončil Radoslav Kliner a o třetí místo se podělili Pavel Tryzna a Martin Lelka, všichni z územního odboru Trutnov.

Ve čtyřhrách první místo vybojovala dvojíce Ladislav Oborník z Jičína a Martin Král z Rychnova nad Kněžnou, druhé místo obsadila dvojice z Trutnova Radoslav Kliner a Pavel Tryzna o třetí místo se podělili trutnovští Martin Lelka s Petrem Švermou a hradečtí David Novosad s Davidem Petříkem.

Info: por. Bc. Martina Žahourková – tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje