Neděle 27. září 2020, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Eurofire termokamera

Požár bývalých skladů zaměstnal pět hasičských jednotek

V neděli 14. června 2009 v 16:07 hodin byl na tísňovou linku HZS Středočeského kraje ohlášen požár bývalých skladů ČKD v Libčicích nad Vltavou. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje vyslalo na místo události jednotku profesionálních hasičů ze stanice Roztoky s cisternou a posilové jednotky dobrovolných hasičů z Roztok, Libčic nad Vltavou, Horoměřic a Kozince, celkem se čtyřmi cisternami a jedním osobním vozidlem.

V neděli 14. června 2009 v 16:07 hodin byl na tísňovou linku HZS Středočeského kraje ohlášen požár bývalých skladů ČKD v Libčicích nad Vltavou.

Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje vyslalo na místo události jednotku profesionálních hasičů ze stanice Roztoky s cisternou a posilové jednotky dobrovolných hasičů z Roztok, Libčic nad Vltavou, Horoměřic a Kozince, celkem se čtyřmi cisternami a jedním osobním vozidlem.

Hasiči přijeli na místo události devět minut od nahlášení. Během příjezdu první jednotky bylo provedeným průzkumem zjištěno, že se jedná o rozsáhlý požár bývalých skladů ČKD o rozměrech 40×10m. Hasiči zahájili hasební práce pomocí tří útočných proudů. Jako zdroj vody byla zřízena kyvadlová doprava z nedalekých vodáren. Při požáru bylo zjištěno, že se jedná u budovu určenou k demolici. Hasiči dostali požár v 17:32 hodin pod kontrolu a v 18:46 hodin jej zlikvidovali.

Příčina vzniku požáru a škoda vzniklá požárem je předmětem vyšetřování.Lukáš Vejvar
Oddělení ZPP Kladno-swo-

Sdílet
Banner Partner: Nordex 970x150 Dafo OK